USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Kingston Oasis One Bedroom Kingston Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Kingston Oasis One Bedroom

ex. Contemporary One Bedroom In Kingston

Vroegtijdige boeking
2026-08-01
2026-08-02

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

16

Kingston Oasis One Bedroom

 Wi-Fi

WiFi

 Airconditioning
 Geen dieren toegestaan

Huisdieren zijn niet toegestaan


1-slaapkamer Kingston Oasis One Bedroom appartement biedt gemakkelijke toegang tot toeristische bezienswaardigheden zoals Meadowbrook, gelegen binnen 5 minuten lopen. Dit appartement van 74 m² biedt moderne faciliteiten, zoals Wi-Fi en benodigdheden zoals privéparkeren voor autoreizigers.

Het 1-badkamer appartement is gevestigd binnen 3 km van Market Place, terwijl het Bob Marley Museum op 6 km verderop is. Deze accommodatie is op 10 minuten rijden tot Pembroke Hall genesteld.

Dit appartement biedt uitzicht op de tuin en heeft een zitruimte en een woonkamer uitgerust met airconditioning. De accommodatie biedt gasten de handige voorziening van badjassen, een badmuts en handdoeken in de badkamer. Er is ook een apart toilet en een douche.

Kingston Oasis One Bedroom appartement heeft een complete keuken die volledig met een koelkast en een vaatwasser uitgerust is. Kingston Oasis One Bedroom appartementen liggen op een klein stukje lopen van de dichtstbijzijnde bushalte terminous.

  • Luchthavens
  • Luchthaven Norman Manley International Airport
    25 km

Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • Huisdieren zijn niet toegestaan
  • 24 uur bewakingsdienst
  • Geldwisselkantoor
  • Keycard toegang

Horeca

  • Elektrische waterkoker
  • Keukengerei
  • Picknickplaats/ Tafels

Sport- en vrijetijdvoorzieningen

  • Tuin
  • Barbecuefaciliteiten

Kamervoorzieningen

  • Airconditioning
  • Geluiddichte kamers
  • Zithoek
  • Tuinmeubelen
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Eettafel
  • Gratis toiletartikelen

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 15:00 tot 23:30
Uitchecken: tot 11:00

Veelgestelde vragen

  • Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Kingston Oasis One Bedroom appartement.

    Gasten van Kingston Oasis One Bedroom appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Bob Marley Museum, op 6 km afstand. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn Market Place (3 km) en MegaMart (4 km).
  • Hoeveel kost het om Kingston Oasis One Bedroom appartement te boeken?

    De prijs van het boeken van Kingston Oasis One Bedroom appartement is $99.
  • Waar kunnen we onze auto parkeren in Kingston Oasis One Bedroom appartement?

    Kingston Oasis One Bedroom appartement heeft gratis privéparkeerplaatsen.
  • Wat is precies de grootte van dit appartement?

    Dit appartement bestaat uit 74 vierkante meter.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-08-01
2026-08-02

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Kingston Oasis One Bedroom, Jamaica

14 Hurlingham Drive, Kingston, Jamaica

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © hoteles-en-islas-del-caribe.com

All rights reserved